nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Widzew

Łódź, Widzew
mieszkanie na wynajem

PFT-MW-4422

Oferuję do wynajmu kawalerkę - w pełni rozkładową z dużą loggią o powierzchni 22,70m2. Na 1 piętrze w niskim bloku w Łodzi przy ul. Wysokiej pogranicze Widzewa / Centrum. Mieszkanie jest po remoncie w bardzo dobrym stanie technicznym, umeblowane i wyposażone. Jeśli ...

Powierzchnia
22,70 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
61,67 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Łódź, Widzew
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty

Łódź, Bałuty
mieszkanie na wynajem

EXP-MW-10199

Przestronne, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie w Łodzi - Bałuty, os. Liściasta. Świetna lokalizacja. Mieszkanie dobrze skomunikowane - w pobliżu rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, przystanki komunikacji miejskiej - autobusowe i tramwajowe, blisko ...

Powierzchnia
47,85 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,44 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty

Łódź, Bałuty, Teofilów
mieszkanie na wynajem

EXP-MW-10198

DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE „W CHMURACH” - ŁÓDŹ - TEOFILÓW WYJĄTKOWA, PRZESTRONNA KAWALERKA Z ZADASZONYM TARASEM. IDEALNA DLA OSÓB, KTÓRE SZUKAJĄ MIESZKANIA NIESTANDARDOWEGO, Z KLIMATEM, W CHMURACH...  IDEALNA JAKO MIESZKANIE POŁĄCZONE Z PRACOWNIĄ PLASTYCZNĄ itp  IDEALNA ...

Powierzchnia
61,88 m2
Piętro
11
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
23,43 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Teofilów

Łódź, Bałuty
mieszkanie na wynajem

PIH-MW-976

Nr oferty: MW-976   Poszukujesz wyjątkowego miejsca do zamieszkania w historycznym centrum Łodzi? Mamy dla Ciebie niepowtarzalną ofertę wynajmu ekskluzywnej i umeblowanej kawalerki.   Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale z wykorzystaniem ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
60,00 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na wynajem

PFT-MW-4393

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania - kawalerki w pełnym rozkładzie o powierzchni 35,60m2.  usytuowanej na parterze w bloku trzypiętrowym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Źubardź przy ul. Kasprzaka. W sąsiedztwie znajduje się Manufaktura.  Osiedle świetnie ...

Powierzchnia
35,60 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
28,09 zł
cena 1 000
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

PIH-MW-974

Oferta nr: MW-974 2 pokoje | 58 m² | balkon garaż | Barciński Park – Łódź Śródmieście Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o pow. 58 m², położone na 5. piętrze nowoczesnego, osiedla Barciński Park przy ul. Tylnej. Wolne od: od zaraz, klucze ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
37,93 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem