Łódź
mieszkanie na wynajem

COSY-MW-110

NOWOŚĆ Na wynajem COSY apartament  zlokalizowany w samym Centrum Łodzi, vis a vis Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego.  LOKALIZACJA ul. Rewolucji 1905r. 34 w Łodzi.  Wszędzie blisko: Plac Wolności 650 m Dworczec Łódź Fabryczna 1 km ul. Piotrkowska 800 m. Manufaktura ...

Powierzchnia
24,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
70,83 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Łódź

Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
mieszkanie na wynajem

KAW-MW-36551

Przytulne jasne i doskonale zlokalizowane mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Smugowej 1/11 Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy spokojnej i cichej ul. Smugowej. W okolicy wiele zadbanych terenów zielonych, tras pieszych i rowerowych. Komunikacja Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,23 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,84 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa

Łódź, Śródmieście, Deptak
mieszkanie na wynajem

ABL-MW-7141

Wygodne, eleganckie dwupokojowe mieszkanie na DEPTAKU przy ul. Piotrkowskiej sąsiedztwo al. Piłsudskiego - Serce Łodzi. MIEJSCE PARKINGOWE NA TERENIE POSESJI W CENIE Pow. 80mkw, I piętro, FRONT Z BALKONEM: * SALON 40mkw * SYPIALNIA * KUCHNIA * ŁAZIENKA Z ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
46,25 zł
cena 3 700
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Deptak

Lubochnia, Nowy Glinnik
mieszkanie na wynajem

KAW-MW-36437

UWAGA - MIESZKANIE DO WYNAJMU NA OSIEDLU GLINNIK Dla kogo ta oferta? Dla osób ceniących ciszę,  przyrodę, mobilnych  i pracujących w  okolicach.  Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,50 m2 na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie wykończone na wysokim standardzie. ATUTY: ...

Powierzchnia
45,53 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
32,95 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Lubochnia, Nowy Glinnik

Zduńska Wola, Południe
mieszkanie na wynajem

CNT-MW-1431

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie  o powierzchni 59,92 m2 z  dwoma balkonami oraz dużym tarasem,  znajdujące się na osiedlu Nowy Manhattan w Zduńskiej Woli. LOKALIZACJA I DOJAZD: Kameralne osiedle usytuowane jest na Południu. Atrakcyjne pod względem lokalizacyjnym. ...

Powierzchnia
59,92 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
51,74 zł
cena 3 100
mieszkanie na wynajem - Zduńska Wola, Południe

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na wynajem

LDR-MW-1516

Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m², położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku w okolicy ulic Woronicza / Wielkopolska. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, dobrą komunikację ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,00 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź
Kryteria wyszukiwania

rozumiem