Mniszków, Obarzanków-Strugi
działka na sprzedaż

KAW-GS-36507

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,15 ha ( 1500 m2 ) , położona we wsi Obarzanków gmina Mniszków , powiat opoczyński.  Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 7 m szerokości x 220 m długości. Numer ewidencyjny działki: 173 , obręb 0015   Działka płaska ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
10,67 zł
cena 16 000
działka na sprzedaż - Mniszków, Obarzanków-Strugi

Mniszków, Obarzanków-Strugi
działka na sprzedaż

KAW-GS-36505

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,02 ha ( 10 200 m2 ) , położona we wsi Obarzanków gmina Mniszków , powiat opoczyński.  Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 26m szerokości x 388 m długości, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej . Numer ewidencyjny działki: ...

Powierzchnia
10 200,00 m2
Cena za m2
24,41 zł
cena 249 000
działka na sprzedaż - Mniszków, Obarzanków-Strugi

Tomaszów Mazowiecki
działka na sprzedaż

KAW-GS-36503

Na sprzedaż działka budowlana 1346 m² – Tomaszów Mazowiecki, ul. Działkowa Na sprzedaż działka o powierzchni 1346 m², położona w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Działkowej. Działka o wymiarach 19 m x 71 m (nr ewidencyjny 98/2, obręb 0029) to idealne miejsce na budowę ...

Powierzchnia
1 346,00 m2
Cena za m2
103,27 zł
cena 139 000
działka na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Widawa, Zborów
działka na sprzedaż

CNT-GS-1571

Na sprzedaż grunt rolno - leśny o powierzchni 64848 m2  w gminie Widawa, w miejscowości Zborów.    1. Działka, klasy ziemi- RV, RVI, ŁIV, ŁV, PsV, Lzr/PsV, LsV;    - Powierzchnia: 5,14 ha;    - Kształt: nieregularny; szerokość od drogi: 38 m, szerokość tyłu ...

Powierzchnia
64 848,00 m2
Cena za m2
3,65 zł
cena 237 000
działka na sprzedaż - Widawa, Zborów

Widawa, Patoki
działka na sprzedaż

SRN-GS-21

Myślisz o ucieczce na wieś ? To propozycja dla Ciebie.  Działka rolno-budowlana objęta MPZP (MPZP Nr XXVI/169/09 z 10.03.2009, zm. MPZP nr XXXVII/232/17) z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Przyłącza do sieci energetycznej i wodociągowej w drodze. Działka ...

Powierzchnia
29 137,00 m2
Cena za m2
5,83 zł
cena 170 000
działka na sprzedaż - Widawa, Patoki

Tomaszów Mazowiecki (gw), Twarda
działka na sprzedaż

KAW-GS-36486

Działka na sprzedaż w eleganckiej okolicy we wsi Twarda. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Ta atrakcyjna działka to idealna inwestycja dla przyszłych właścicieli. Lokalizacja pozwala właścicielom cieszyć się spokojem i zielenią, to idealne ...

Powierzchnia
1 151,00 m2
Cena za m2
172,89 zł
cena 199 000
działka na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki (gw), Twarda
Kryteria wyszukiwania

rozumiem