Tomaszów Mazowiecki (gw), Zawada-Kolonia, Główna
dom na sprzedaż

KAW-DS-36615

Twój dom marzeń może być wszędzie! Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 124,56 m² (159,63 m² powierzchni całkowitej), usytuowany na działce o powierzchni 1362  m², położony w kameralnym i zielonym osiedlu. Nieruchomość jest prezentowana ...

Powierzchnia
159,63 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 362 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 414,15 zł
cena 545 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki (gw), Zawada-Kolonia, Główna

Tomaszów Mazowiecki, Liliowa
dom na sprzedaż

KAW-DS-36614

Mamy do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji. Dom z lat 80 - tych, ocieplony, piętrowy w pełni podpiwniczony.  Lokalizacja: ulica Liliowa, wokół zabudowa tylko domków jednorodzinnych.  Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz z sieci.  Dom systematycznie ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
246 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 583,33 zł
cena 550 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Liliowa

Tomaszów Mazowiecki
dom na sprzedaż

KAW-DS-36613

Szukasz miejsca otoczonego zielenią? Jednocześnie chcesz być w centrum, blisko tętniącego pulsu miasta? Nieruchomość  idealna dla rodziny wielopokoleniowej, osób chcących prowadzić działalność gospodarczą bądź inwestora nastawionego na wynajem.                                           DO ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
542 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 066,67 zł
cena 760 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Łódź
działka na sprzedaż

COSY-GS-114

REZERWACJA !!! Zamieszkaj w miejscu, gdzie czas płynie  wolniej!  Prezentowana nieruchomość gruntowa, położona jest we wschodniej części Miasta Łodzi, przy ul. Szafrańskiej 24, to obszar dzielnicy Widzew. Obrzeża miasta to obszar z mniejszym ruchem, jednocześnie ...

Powierzchnia
1 547,00 m2
Cena za m2
294,76 zł
cena 456 000
działka na sprzedaż - Łódź

Stryków, Dobra
dom na sprzedaż

MACH-DS-300

Dom 174 m² | działka 999 m² | pompa ciepła + fotowoltaika - Dobra Gmina Stryków Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom w agreście, położony w spokojnej miejscowości Dobra koło Stryków, z bardzo dobrym dojazdem do Łódź oraz autostrady ...

Powierzchnia
219,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
999 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 022,83 zł
cena 1 100 000
dom na sprzedaż - Stryków, Dobra

Łódź
mieszkanie na sprzedaż

COSY-MS-113

Zamieszkaj z widokiem na Las Łagiewnicki! Radogosz Wschód to osiedle, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Łodzi, stąd nie ma tu zbyt wielu ofert mieszkań na sprzedaż. To jedno z najspokojniejszych, rodzinnych osiedli i najprzyjemniejszych terenów ...

Powierzchnia
63,75 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 764,71 zł
cena 495 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź
Kryteria wyszukiwania

rozumiem