Widawa, Patoki
działka na sprzedaż

SRN-GS-13

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową niezabudowaną, która tworzą działki gruntów ornych (RIVb, RV, RVI), działki gruntów zadrzewionych i zakrzewionych oraz lasy o łącznej powierzchni 4.256 ha (łącznie 8 działek) z czego grunty orne stanowią działki o powierzchni ...

Powierzchnia
42 560,00 m2
Cena za m2
5,22 zł
cena 222 000
działka na sprzedaż - Widawa, Patoki

Łowicz
dom na sprzedaż

KAG-DS-7

Dwupiętrowy dom z dodatkową przestrzenią użytkową Prezentujemy komfortowy dom o powierzchni 220 m² (160 m² mieszkalnej), położony w cichej, dobrze skomunikowanej okolicy, blisko centrum miasta. Dom łączy elegancję tradycyjnych wnętrz (parkiety, stolarka drzwiowa) z ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
980 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
4 409,09 zł
cena 970 000
dom na sprzedaż - Łowicz

Zgierz
działka na sprzedaż

MACH-GS-255

Bocznica Kolejowa w Zgierzu  Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży bocznicy kolejowej znajdującej się w Zgierzu przy ulicy Kolorowej. Bocznica posiada bardzo dobrą lokalizację gdyż znajduję się strefie przemysłowej bezpośrednio przy granicy Zgierza i Łodzi w ...

Powierzchnia
34 908,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
34 908 m²
Cena za m2
329,44 zł
cena 11 500 000
działka na sprzedaż - Zgierz

Widawa, Patoki
działka na sprzedaż

SRN-GS-12

Oferujemy do sprzedania niezabudowaną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 9.1745 ha. Nieruchomość stanowią: grunty orne o powierzchni 3.0575 ha lasy z dojrzałym drzewostanem o powierzchni 2.9211 ha  łąki i pastwiska o powierzchni 1.16 ha działki leśne i ...

Powierzchnia
91 745,00 m2
Cena za m2
4,96 zł
cena 455 000
działka na sprzedaż - Widawa, Patoki

Stryków (gw), Anielin Swędowski
działka na sprzedaż

MACH-GS-254

Działka budowlana ze stawem - Anielin Swędowski - 10 904 m2  Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w miejscowości Anielin Swędowski.  Działka o powierzchni 10 901 m2  częściowo porośnięta jest drzewami, a na dużej jej części ...

Powierzchnia
10 904,00 m2
Cena za m2
40,35 zł
cena 440 000
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Anielin Swędowski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

CNT-DS-1522

Posiadamy do sprzedaży ostatni dom w zabudowie bliźniaczej położony około 1,5km od granic Piotrkowa Trybunalskiego. Stan developerski.Bardzo dobry dojazd. W jego skład wchodzi: PARTER: -salon z kominkiem,jadalnią i otwartą kuchnią, -hol,toaleta,kotłownia,garaż. PIĘTRO: ...

Powierzchnia
138,43 m2
Powierzchnia działki [m2]
417 m²
Cena za m2
5 201,18 zł
cena 720 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem