Tomaszów Mazowiecki, Polna
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36435

SPRZEDANE! Doskonała oferta dla szukających mieszkania 3 pokojowego na I piętrze  Lokal mieszkalny znajduje się na I piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie jest doskonałe doświetlenie dzięki dużym oknom i jasnej kolorystyce. Miejsca postojowe przed blokiem. Lokalizacja: Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,53 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 431,82 zł
cena 325 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Polna

Dmosin, Nowostawy Dolne
działka na sprzedaż

MACH-GS-261

Działka budowlana - Nowostawy Dolne koło Strykowa - powierzchnia 8724 m2 (ze wstępnym projektem zagospodarowania terenu 5 domami typu bliźniak) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki znajdującej się w Nowostawach Dolnych - około 5 kilometrów od Strykowa. Działka ...

Powierzchnia
8 713,00 m2
Cena za m2
42,47 zł
cena 370 000
działka na sprzedaż - Dmosin, Nowostawy Dolne

Tomaszów Mazowiecki, Stolarska
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36433

Świetna oferta dla szukających mieszkania 3 pokojowego z dużym balkonem. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze w bloku 4 piętrowym wybudowanym w 2001 roku.  Doskonałe doświetlenie dzięki dużym oknom i jasnej kolorystyce. Miejsca postojowe przed blokiem. Lokalizacja: Mieszkanie ...

Powierzchnia
62,56 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 633,63 zł
cena 415 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Stolarska

Zapolice
dom na sprzedaż

CNT-DS-1538

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 88,5 m2 usytuowane w Zapolicach. Nowoczesna konstrukcja, bardzo komfortowy i przestronny układ pomieszczeń, idealny dla rodziny. Duże przeszklenia z widokiem na las z salonu. Miejsce parkingowe przed budynkiem. ...

Powierzchnia
88,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
70 m²
Cena za m2
3 615,82 zł
cena 320 000
dom na sprzedaż - Zapolice

Zduńska Wola
działka na sprzedaż

CNT-GS-1533

Oferowana działka, zabudowana budynkiem mieszkalnym znajduje się w centrum Zduńskiej Woli. Nieruchomość tworzą trzy działki o łącznej powierzchni 3600m2.   Działka stanowi świetne miejsce pod inwestycję dla osób, które szukają widocznego miejsca, otoczonego punktami ...

Powierzchnia
3 600,00 m2
Cena za m2
402,78 zł
cena 1 450 000
działka na sprzedaż - Zduńska Wola

Rzeczyca, Polna
działka na sprzedaż

KAW-GS-36416

Działka przy ulicy Polnej położona w gminie Rzeczyca o powierzchni 3197 mkw Działka z wydanymi WARUNKAMI ZABUDOWY na budynek mieszkalny jednorodzinny wraz z niezbędną infrastrukturą  techniczną. Położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej i dojazdem do działki ...

Powierzchnia
3 197,00 m2
Cena za m2
55,99 zł
cena 179 000
działka na sprzedaż - Rzeczyca, Polna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem