Tomaszów Mazowiecki, Krzywa
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36584

SPRZEDANE! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,44 m², położone w spokojnej części Tomaszowa Mazowieckiego przy ulicy Krzywej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Nieruchomość jest prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja Okolica ...

Powierzchnia
48,44 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 677,13 zł
cena 275 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Krzywa

Tomaszów Mazowiecki, dr. Seweryna Sterlinga
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36582

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,97 m2, usytuowane na III piętrze w bloku.  Blok ten jest ocieplony i otynkowany. Miejsca parkingowe przed blokiem, klatka schodowa zadbana. Mieszkanie funkcjonalne, dwustronnie rozkładowe, widne.    Atutem jest zapewne lokalizacja ...

Powierzchnia
49,97 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 504,50 zł
cena 375 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, dr. Seweryna Sterlinga

Lututów, Huta
hala na wynajem

CNT-HW-1627

Oferujemy na wynajem halę - magazyn o powierzchni 900m2 znajdującą się w powiecie wieruszowskim, gmina Lututów - Huta. Budynek ocieplony o wysokości 3-4 m, ogrzewanie c.o. - piec na ekogroszek, pellet. Udogodnieniem jest duży plac manewrowy wyłożony kostką przemysłową ...

Powierzchnia
900,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 0
hala na wynajem - Lututów, Huta

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

TOPH-MS-41

PRZESTRONNY APARTAMENT W SAMYM SERCU ŁODZI Na sprzedaż przestronny apartament usytuowany na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Pomorskiej w Łodzi, tuż przy Placu Wolności. Prawdziwa GRATKA DLA MIŁOŚNIKÓW ŁÓDZKIEGO STYLU chcących połączyć nowoczesność z miejską tradycją. Powierzchnia ...

Powierzchnia
82,93 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 031,71 zł
cena 749 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście

Goszczanów, Wilkszyce
dom na sprzedaż

CNT-DS-1624

Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 150m2 - niepodpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym usytuowany na działce o powierzchni 9529,43m2 w gminie Goszczanów, powiat sieradzki. Nieruchomość składa się z: PARTER - wiatrołapu - 12,2m2, - salonu z aneksem ...

Powierzchnia
196,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
9 529 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
1 626,84 zł
cena 320 000
dom na sprzedaż - Goszczanów, Wilkszyce

Tomaszów Mazowiecki, Browarna
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36580

SPRZEDANE! Wyjątkowa przestrzeń, która inspiruje od pierwszego spojrzenia. Wysoki standard wykończenia, dbałość o detale  tworzą klimat, który trudno opisać – to trzeba poczuć. Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Browarnej. ...

Powierzchnia
95,37 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 384,50 zł
cena 895 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Browarna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem