7
ofert
PŁUCIENNIK NIERUCHOMOŚCI

Właściciel – manager

Licencja: 6815

biuro@pluciennik-nieruchomosci.pl

500 60 40 14

zostaw wiadomość
61,67 zł/m2 cena: 1 400 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferuję do wynajmu kawalerkę - w pełni rozkładową z dużą loggią o powierzchni 22,70m2. Na 1 piętrze w niskim bloku w Łodzi przy ul. Wysokiej pogranicze Widzewa / Centrum.
Mieszkanie jest po remoncie w bardzo dobrym stanie technicznym, umeblowane i wyposażone.

Jeśli szukasz fajnego mieszkania ze świetnym dostępem do komunikacji, jak i ważny jest dla Ciebie dostęp do terenów zielonych, galerii handlowych, zadzwoń i umów się na prezentację. Mieszkanie gotowe do pierwszego zamieszkania.

Pokój - na podłodze parkiet, ściany gładzie gipsowe
Kuchnia - terakota i glazura, meble pod wymiar, płyta indukcyjna, pralka, lodówka. 
Łazienka i toaleta razem: terakota, glazura, prysznic, umywalka, 
Przedpokój: terakota na podłodze, tynk strukturalny na ścianie.

Umeblowanie:

Pokój: kanapa 2 osobowa, biurko, szafa. 
Kuchnia : meble kuchenne, lodówka, płyta indukcyjna, pralka.
Łazienka i toaleta: terakota, glazura, kabina, umywalka.

OPŁATY:
 
Czynsz najmu:1400zł + opłaty do administracji + prąd wedle zużycia.
kaucja 2500zł

 

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PFT-MW-4422
Powierzchnia 22,70 m²
Powierzchnia użytkowa 22,70 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 2500
Opłaty w czynszu CO, fundusz remontowy, woda, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd, woda
Liczba pięter w budynku 4
Typ kaucji do uzgodnienia
Mies. czynsz admin. 371 PLN
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon loggia
Liczba balkonów 1

Łódź
mieszkanie na wynajem

COSY-MW-110

NOWOŚĆ Na wynajem COSY apartament  zlokalizowany w samym Centrum Łodzi, vis a vis Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego.  LOKALIZACJA ul. Rewolucji 1905r. 34 w Łodzi.  Wszędzie blisko: Plac Wolności 650 m Dworczec Łódź Fabryczna 1 km ul. Piotrkowska 800 m. Manufaktura ...

Powierzchnia
24,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
70,83 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Łódź

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na wynajem

PFT-MW-4393

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania - kawalerki w pełnym rozkładzie o powierzchni 35,60m2.  usytuowanej na parterze w bloku trzypiętrowym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Źubardź przy ul. Kasprzaka. W sąsiedztwie znajduje się Manufaktura.  Osiedle świetnie ...

Powierzchnia
35,60 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
28,09 zł
cena 1 000
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty

Łódź, Bałuty
mieszkanie na wynajem

PIH-MW-976

Nr oferty: MW-976   Poszukujesz wyjątkowego miejsca do zamieszkania w historycznym centrum Łodzi? Mamy dla Ciebie niepowtarzalną ofertę wynajmu ekskluzywnej i umeblowanej kawalerki.   Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale z wykorzystaniem ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
60,00 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty

Łódź, Bałuty, Teofilów
mieszkanie na wynajem

EXP-MW-10198

DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE „W CHMURACH” - ŁÓDŹ - TEOFILÓW WYJĄTKOWA, PRZESTRONNA KAWALERKA Z ZADASZONYM TARASEM. IDEALNA DLA OSÓB, KTÓRE SZUKAJĄ MIESZKANIA NIESTANDARDOWEGO, Z KLIMATEM, W CHMURACH...  IDEALNA JAKO MIESZKANIE POŁĄCZONE Z PRACOWNIĄ PLASTYCZNĄ itp  IDEALNA ...

Powierzchnia
61,88 m2
Piętro
11
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
23,43 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Teofilów